Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/szymon87/ftp/libraries/joomla/database/database/mysqlquery.php:1) in /home/szymon87/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/szymon87/ftp/libraries/joomla/database/database/mysqlquery.php:1) in /home/szymon87/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
 Blog - Kuźnia Sylwetki

Grzegorz

Grzegorz-1Grzegorz 7

Cześć nazywam się Grzegorz

Sportami siłowymi interesowałem się od dawna, jednak efekty jakie uzyskiwałem nie zadowalały mnie. Wyniki siłowe od dawna stały w miejscu i w dodatku nie były zbyt imponujące. Waga rosła, jednak mój wygląd daleki był od wymarzonego. Wpadłem w syndrom masy. Ciągle było mi jej mało, chociaż przeważnie łapałem tłuszcz zamiast masy mięśniowej. Później od Szymona dowiedziałem się że to wina kiepskiej diety oraz słabej wrażliwości insulinowej komórek.

Robert

20140408 21294420131018 131434

Hej mam na imię Robert i chciałbym napisać parę słów o mojej pracy nad upragnioną sylwetką.

Szymona poznałem szukając sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów. Oczywiście nie obyło się bez wcześniejszych samodzielnych prób odchudzenia się ale nietrudno się domyślić, że były to nieudane próby bo nie miałem zielonego pojęcia o prawidłowym odżywianiu. Nie powiem, udało mi się nawet zrzucić 5kg, które niestety wróciły do mnie podwójnie czyli byłem bogatszy o 10kg.

Czy wiesz jak doszło do powstania mojego gabinetu dietetycznego?

eePoczątkowo działalność miała skupić się jedynie na działalności on-line, ze względu na duże koszty jakie należało ponieść, by w pełni profesjonalnie świadczyć usługi dietetyczne w gabinecie stacjonarnym.

Z pomocą przyszedł projekt ,, Mazurski Wilk Przedsiębiorczości", dzięki któremu uzyskałem dotację na otwarcie działalności gospodarczej.

Renata

16

Mam na imię Renata i mam 27 lat.

Postanowiłam podzielić się swoją historią, ponieważ sama wiem najlepiej jak trudno czasem jest uwierzyć w siebie i zmienić coś w swoim życiu. W moim przypadku chodziło o wygląd zewnętrzny, który znacznie się zmienił po ciąży. Przed ciążą moja średnia waga wynosiła około 70kg. W trakcie ciąży moja waga osiągnęła rekordową wartość 100kg. Tak, to straszne, wiem o tym J . Następnie po urodzeniu dziecka moja waga jakąś naturalną siłą rzeczy i pewnie też trochę za sprawą karmienia piersią spadła po jakimś czasie do 85kg i od tej pory stanęła w miejscu. Zdarzały się momenty gdy spadała o 2-3kg ale te kilogramy szybko do mnie wracały. I tak w kółko. Nie dość, że wyglądałam wyjątkowo nieatrakcyjnie to nadwaga odbijała się również niekorzystnie na moim zdrowiu. Szybko odczuwałam zmęczenie przy wykonywaniu nawet łatwych czynności, odczuwałam bóle pleców i ogólne zmęczenie.

Segmentowy analizator składu ciała Tanita BC 418 MA

tanita bc418 ma analizator waga do pomiaru tkanki tluszczowejGabinet dietetyczny ,, Kuźnia Sylwetki" wyposażona jest w profesjonalny analizator składu ciała Tanita BC 418 MA. Jest to perfekcyjne urządzenie do ilościowej analizy masy ciała.

Urządzenie to wykorzystuje do pomiaru metodę Analizyimpedancji bioelektrycznej (BIA, ang. bioelectrical impedance analysis) – jest to nieinwazyjna metoda badania diagnostycznego, która pozwala na dokładną analizę składu ciała przy wykorzystaniu oporu elektrycznegotkanek organizmu, tzw. impedancji. Wykorzystuje ona zdolność tkanki mięśniowej do przewodnictwa elektrycznego.