Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/szymon87/ftp/libraries/joomla/database/database/mysqlquery.php:1) in /home/szymon87/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/szymon87/ftp/libraries/joomla/database/database/mysqlquery.php:1) in /home/szymon87/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
 Dobry dietetyk online, dietetyka - oferta on line z Kuźni Sylwetki

Dietetyk online

Wykształcenie

Ukończyłem studia podyplomowe na kierunku dietetyka, na Wydziale Zdrowia Publicznego Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. Kończę również studia na kierunku żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Studia na dwóch różnych kierunkach pozwoliły mi zgłębić oraz nauczyły radzić sobie z problemami żywieniowymi dotykającymi zarówno zwykłych ludzi jak i wyczynowych sportowców.

Posiadam uprawnienia instruktora kulturystyki uzyskane na AWF w Gdańsku oraz uprawnienia trenera personalnego Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

Dietetyka jest dziedziną dynamiczną, wymagającą ciągłego samokształcenia. Staram się na bieżąco śledzić doniesienia ze świata dietetyki oraz biorę udział w specjalistycznych szkoleniach.

W swojej pracy wykorzystuję wyłącznie informacje potwierdzone naukowo.

Dietetyka

Doświadczenie

Tematyką żywienia oraz sportami siłowymi interesuje się od 10 lat. Przez ten okres zapoznałem się i przetestowałem najpopularniejsze i najefektywniejsze strategie żywieniowe oraz treningowe mające na celu poprawę kompozycji sylwetki, budowę siły lub wytrzymałości. W mojej pracy wykorzystuje najskuteczniejsze połączenie jakim jest wiedza teoretyczna poparta praktyką.

Skuteczność moich metod opartych na wiedzy naukowej i praktyce możecie ocenić oglądając zdjęcia moich klientów w sekcji metamorfozy, a także szerzej zapoznać się ze zmaganiami niektórych osób w sekcji blog.

 

Ze mną zostaniesz kowalem swojej sylwetki

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Szymon Predko

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.kuzniasylwetki.pl/o-mnie.html#sigProGalleriae4d1723732